UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 2873477
*
nr 287 3477
Väggpendyl
Förgylld
Utrop:
800 kr
Såld:
650 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 november 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
8128 Gökur
med lod. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:08
-
7391 Lodur
höjd: 65 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:01
-
8129 Väggur
Rokoko. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:13
-
8020 Väggur
sent 1800-tal. Höjd: 85 ca
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:06
*
Väggpendyl
nr 287 3477
Väggpendyl
Förgylld
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 650 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 november 2003 |
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
8128 Gökur
med lod. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:08 -
7391 Lodur
höjd: 65 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:01 -
8129 Väggur
Rokoko. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:13
-
8020 Väggur
sent 1800-tal. Höjd: 85 ca
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:06